WEDSTRIJD
25.04.19 | 1e ronde | Stefania Rubini | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | W25 Chiasso | Clay |
STATISTIEKEN
Stefania Rubini | Claudia Hoste Ferrer | |
1e Service % | 41/58 (71%) | 39/65 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 15/39 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/65 (58%) | 27/58 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stefania Rubini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefania Rubini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefania Rubini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stefania Rubini | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefania Rubini | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefania Rubini | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stefania Rubini | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Stefania Rubini | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefania Rubini | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stefania Rubini vs. Claudia Hoste Ferrer - onderlinge wedstrijden
25.04.19 | 1e ronde | Stefania Rubini | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Chiasso | Clay |
Stefania Rubini form & Claudia Hoste Ferrer form
Stefania Rubini - laatste wedstrijden
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail |
Claudia Hoste Ferrer - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |