WEDSTRIJD
25.06.19 | 1e ronde | Stefania Rubini | Martina Spigarelli | 7-65, 6-4 | W25 Tarvisio | Clay |
STATISTIEKEN
Stefania Rubini | Martina Spigarelli | |
1e Service % | 39/73 (53%) | 53/77 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 31/73 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Stefania Rubini | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Stefania Rubini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefania Rubini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefania Rubini | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefania Rubini | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Stefania Rubini | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Martina Spigarelli | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Stefania Rubini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Stefania Rubini | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefania Rubini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefania Rubini | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stefania Rubini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stefania Rubini vs. Martina Spigarelli - onderlinge wedstrijden
14.12.20 | Kwalif. | Stefania Rubini | Martina Spigarelli | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Selva | I. hard |
25.06.19 | 1e ronde | Stefania Rubini | Martina Spigarelli | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Tarvisio | Clay |
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Martina Spigarelli | Stefania Rubini | 7-5, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | W60 Brescia | Clay |
Stefania Rubini form & Martina Spigarelli form
Stefania Rubini - laatste wedstrijden
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - scratch | wedstrijd detail |
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |