INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Flavie Brugnone vs. Stephanie Judith Visscher - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Judith Visscher | Flavie Brugnone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Flavie Brugnone form & Stephanie Judith Visscher form
Flavie Brugnone - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Amira Ben Aissa | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Moga | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Stephanie Judith Visscher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |