Serbia
06.05.01, 22 Jaar
06.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jovana Babic vs. Stephanie Judith Visscher - onderlinge wedstrijden
20.02.19 | 1e ronde | Stephanie Judith Visscher | Jovana Babic | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Jovana Babic form & Stephanie Judith Visscher form
Jovana Babic - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Fasoula | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Divac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Satsuki Takamura | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Anastasia Petrova | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Lukic | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.19 Kwalif. | vs. Melis Sezer | 7-64, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 Kwalif. | vs. Maria Ines Fonte | 7-62, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
18.12.18 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.12.18 Kwalif. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nour Gueblaoui | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
12.12.18 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Nikocevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Antoniou | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Farah Khalil | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Iulia Bianca Ilinca | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Joelle Kissell | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Polovina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.18 Kwalif. | vs. Lucija Faj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
11.07.18 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Nikocevic | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Milosevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Stephanie Judith Visscher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |