WEDSTRIJD
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Judith Visscher | Sarka Richterova | 6-3, 6-1 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
16.05.00, 23 Jaar
16.05.00, 23 Jaar
Stephanie Judith Visscher vs. Sarka Richterova - onderlinge wedstrijden
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Judith Visscher | Sarka Richterova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Stephanie Judith Visscher form & Sarka Richterova form
Stephanie Judith Visscher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sarka Richterova - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1e ronde | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.18 Kwalif. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | wedstrijd detail | |
17.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.18 Kwalif. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
04.12.17 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.17 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |