WEDSTRIJD
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Wagner | Aleksandrina Naydenova | 7-5, 6-1 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Stephanie Wagner | Aleksandrina Naydenova | |
1e Service % | 31/48 (65%) | 31/59 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/31 (61%) | 20/31 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 5/28 (18%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 21/48 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Wagner | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stephanie Wagner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stephanie Wagner | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephanie Wagner | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Stephanie Wagner | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Aleksandrina Naydenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stephanie Wagner vs. Aleksandrina Naydenova - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Stephanie Wagner | Aleksandrina Naydenova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Stephanie Wagner form & Aleksandrina Naydenova form
Stephanie Wagner - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |