WEDSTRIJD
15.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Subin Park | Eunhye Lee | 6-1, 2-6, 6-1 | Incheon | Hard |
STATISTIEKEN
Republic of Korea
31.10.98, 25 Jaar
31.10.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Subin Park vs. Eunhye Lee - onderlinge wedstrijden
15.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Subin Park | Eunhye Lee | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Incheon | Hard |
08.05.17 | 1e ronde van de kwal. | Eunhye Lee | Subin Park | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Changwon | Hard |
Subin Park form & Eunhye Lee form
Subin Park - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaeun Lee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyung Eun Song | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunyeong Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyung Eun Song | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mijeong Park | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 2-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Cherry Kim | 1-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Mijeong Park | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dawon Chung | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juae Shin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Eunhye Lee - laatste wedstrijden
W50 Wuning - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chusiting Tong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |