WEDSTRIJD
06.11.20 | Kwartfinale | Susan Bandecchi | Anastasia Zarycka | 6-3, 2-6, 6-1 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Susan Bandecchi | Anastasia Zarycka | |
1e Service % | 64/85 (75%) | 77/108 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/64 (59%) | 41/77 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 15/31 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/108 (48%) | 37/85 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-4 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susan Bandecchi vs. Anastasia Zarycka - onderlinge wedstrijden
06.11.20 | Kwartfinale | Susan Bandecchi | Anastasia Zarycka | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
30.10.20 | Kwartfinale | Susan Bandecchi | Anastasia Zarycka | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Susan Bandecchi form & Anastasia Zarycka form
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Kayla Day | 6-75, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Zarycka - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail |