WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Claudia Coppola | 6-1, 3-0, - scratch | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Susan Bandecchi | Claudia Coppola | |
1e Service % | 23/34 (68%) | 19/29 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/23 (87%) | 10/19 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 2/10 (20%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/29 (59%) | 10/34 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 41/63 (65%) | 22/63 (35%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Claudia Coppola | |
6-1 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Susan Bandecchi | 2-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susan Bandecchi vs. Claudia Coppola - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Claudia Coppola | 6-1, 3-0, Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Susan Bandecchi form & Claudia Coppola form
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |
Claudia Coppola - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-3, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Julia Payola | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maya Tahan | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Federica Prati | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Shahar Biran | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Adelina Baravi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | - Claudia Coppola - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Kamonwan Buayam | 6-0, 3-0, Kamonwan Buayam - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | - Claudia Coppola - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 5-7, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 6-3, 4-6, 1-3, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Arn | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-1, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Emerald Able | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.09.18 Kwartfinale | vs. Victoria Muntean | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |