WEDSTRIJD
28.10.20 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Estela Perez-Somarriba | 6-2, 6-4 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Susan Bandecchi | Estela Perez-Somarriba | |
1e Service % | 42/59 (71%) | 50/76 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/42 (71%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/76 (51%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/135 (56%) | 60/135 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Estela Perez-Somarriba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susan Bandecchi vs. Estela Perez-Somarriba - onderlinge wedstrijden
28.10.20 | 1e ronde | Susan Bandecchi | Estela Perez-Somarriba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Susan Bandecchi form & Estela Perez-Somarriba form
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |
Estela Perez-Somarriba - laatste wedstrijden
W80+H Le - Hard | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 7-63, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Nicholls | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
17.07.21 Halve finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Morais | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia San Luis Kravtseva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Vlada Koval | 7-5, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | Paula Sanchez Rodriguez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |