WEDSTRIJD
21.02.19 | 2e ronde | Susan Bandecchi | Laura-Ioana Paar | 7-65, 7-5 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Susan Bandecchi | Laura-Ioana Paar | |
1e Service % | 47/74 (64%) | 52/81 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/47 (79%) | 34/52 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 16/29 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/81 (38%) | 24/74 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susan Bandecchi vs. Laura-Ioana Paar - onderlinge wedstrijden
28.02.20 | Kwartfinale | Susan Bandecchi | Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
21.02.19 | 2e ronde | Susan Bandecchi | Laura-Ioana Paar | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
09.12.16 | Kwartfinale | Laura-Ioana Paar | Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Ortisei | I. hard |
Susan Bandecchi form & Laura-Ioana Paar form
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |
Laura-Ioana Paar - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.21 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
08.11.20 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
09.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
03.08.20 Kwalif. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
02.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |