INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Barbara Bonic vs. Susanne Celik - onderlinge wedstrijden
20.09.18 | 2e ronde | Susanne Celik | Barbara Bonic | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Barbara Bonic form & Susanne Celik form
Barbara Bonic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
10.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Jwany Sherif | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 4-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 6-4, 2-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Susanne Celik - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.20 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
09.10.19 2e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |