WEDSTRIJD
08.10.18 | 1e ronde | Susanne Celik | Valeriya Strakhova | 7-64, 4-6, 6-1 | Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Susanne Celik | Valeriya Strakhova | |
1e Service % | 68/101 (67%) | 61/101 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/68 (60%) | 36/61 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/33 (33%) | 12/40 (30%) |
Benutte Breakpoints | 9/19 (47%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/101 (52%) | 49/101 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/202 (52%) | 97/202 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 12 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Susanne Celik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Susanne Celik | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Susanne Celik | 2-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
2-4 | Valeriya Strakhova | |
3-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susanne Celik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Susanne Celik | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Susanne Celik | 5-6 | |
Susanne Celik | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susanne Celik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Susanne Celik | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Susanne Celik | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Susanne Celik | 4-4 | |
4-5 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Susanne Celik | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susanne Celik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Susanne Celik | 5-1 | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Susanne Celik vs. Valeriya Strakhova - onderlinge wedstrijden
08.10.18 | 1e ronde | Susanne Celik | Valeriya Strakhova | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
Susanne Celik form & Valeriya Strakhova form
Susanne Celik - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.20 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
09.10.19 2e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |