WEDSTRIJD
29.06.19 | Halve finale | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Suzan Lamens | Eva Vedder | |
1e Service % | 34/61 (56%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/48 (46%) | 21/61 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Dubbele fouten | 7 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40 | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
Suzan Lamens | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-0 | |
0-0, 0-30 | ||
5-1 | Eva Vedder | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Eva Vedder | |
Suzan Lamens | 3-2 | |
3-3 | Eva Vedder | |
Suzan Lamens | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Suzan Lamens vs. Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
07.07.22 | 2e ronde | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Amstelveen | Clay |
29.09.21 | 1e ronde | Suzan Lamens | Eva Vedder | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Pretoria | Hard |
18.08.21 | 1e ronde | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Oldenzaal | Clay |
29.06.19 | Halve finale | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Suzan Lamens form & Eva Vedder form
Suzan Lamens - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail |