INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Claudia Coppola vs. Svenja Ochsner - onderlinge wedstrijden
09.05.18 | 1e ronde | Svenja Ochsner | Claudia Coppola | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Claudia Coppola form & Svenja Ochsner form
Claudia Coppola - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-3, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Julia Payola | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maya Tahan | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Federica Prati | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Shahar Biran | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Adelina Baravi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | - | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Kamonwan Buayam | 6-0, 3-0, Kamonwan Buayam - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | - | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 5-7, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 6-3, 4-6, 1-3, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Arn | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-1, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Emerald Able | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.09.18 Kwartfinale | vs. Victoria Muntean | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |