WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Svenja Ochsner | Ksenia Palkina | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Svenja Ochsner | Ksenia Palkina | |
1e Service % | 32/48 (67%) | 28/42 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 14/28 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 14/48 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svenja Ochsner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Svenja Ochsner | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Svenja Ochsner vs. Ksenia Palkina - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Svenja Ochsner | Ksenia Palkina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Svenja Ochsner form & Ksenia Palkina form
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Ksenia Palkina - laatste wedstrijden
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 St. - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.19 2e ronde | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |