Germany
29.04.00, 23 Jaar
29.04.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
14.06.00, 23 Jaar
14.06.00, 23 Jaar
Estella Jaeger vs. Svetlana Iansitova - onderlinge wedstrijden
04.03.18 | Kwalif. | Svetlana Iansitova | Estella Jaeger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Estella Jaeger form & Svetlana Iansitova form
Estella Jaeger - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Svetlana Iansitova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Kwalif. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Kwalif. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 Kwalif. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.18 1e ronde | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.18 Kwalif. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere - Clay | ||||
26.07.18 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |