WEDSTRIJD
21.05.19 | Kwalif. | Szabina Szlavikovics | Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
09.07.03, 20 Jaar
09.07.03, 20 Jaar
Szabina Szlavikovics vs. Syria La Cerra - onderlinge wedstrijden
21.05.19 | Kwalif. | Szabina Szlavikovics | Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Szabina Szlavikovics form & Syria La Cerra form
Szabina Szlavikovics - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
12.07.19 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |
Syria La Cerra - laatste wedstrijden
W15 Casablanca - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela De Araujo Sandrini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Alian Zack | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Adegoke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Jasmine Conway | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Maria Vinokurova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.22 Kwalif. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hritika Sharma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Olympe Lancelot | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 4-1, Chiraz Bechri - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Aminata Sall | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 3-2, Daria Solovyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Susan Doldan | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail |