WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Tamara Barad Itzhaki | Diana Smelansky | 6-0, 6-1 | W25 Akko | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
17.10.03, 20 Jaar
17.10.03, 20 Jaar
Tamara Barad Itzhaki vs. Diana Smelansky - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Tamara Barad Itzhaki | Diana Smelansky | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Akko | Hard |
Tamara Barad Itzhaki form & Diana Smelansky form
Tamara Barad Itzhaki - laatste wedstrijden
W15 Champaign - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Stefani Webb | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Mansi Vadyala | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Mary Boyce Deatherage | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Kondos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Edda Mamedova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Alana Smith | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shanetta Wilkins | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Karin Altori | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Noa Major | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eden Mayorkes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Naples - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Annabelle Xu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Liga Dekmeijere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Diana Smelansky - laatste wedstrijden
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Nekhorosheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiberias - Hard | ||||
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ronnie Naor | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Cohen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |