WEDSTRIJD
18.02.19 | Kwalif. | Tamara Bizhukova | Perla Nieuwboer | 2-6, 6-0, 10-7 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.01.00, 24 Jaar
06.01.00, 24 Jaar
Tamara Bizhukova vs. Perla Nieuwboer - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | Kwalif. | Tamara Bizhukova | Perla Nieuwboer | 2-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Tamara Bizhukova form & Perla Nieuwboer form
Tamara Bizhukova - laatste wedstrijden
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 0-3, - Tamara Bizhukova - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Petia Arshinkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 7-61, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 1-2, - Tamara Bizhukova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Eva Martinez Regalado | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Hala Fouad | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wiktoria Saska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Yara Abed | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Jelena Kovac | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Norhan Hesham | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Perla Nieuwboer - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |