Belgium
11.02.00, 24 Jaar
11556 $
11.02.00, 24 Jaar
11556 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Axana Mareen vs. Tamara Curovic - onderlinge wedstrijden
27.11.18 | 1e ronde | Tamara Curovic | Axana Mareen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Axana Mareen form & Tamara Curovic form
Axana Mareen - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 2e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.22 1e ronde | vs. Flora Farkaslaki Hints | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.12.22 Halve finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-75, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Sarah Mueller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Emma Vanderheyden | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Tina Cvetkovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Maelie Monfils | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |