WEDSTRIJD
19.04.19 | Kwartfinale | Tamara Curovic | Ioana Gaspar | 6-4, 6-4 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Tamara Curovic | Ioana Gaspar | |
1e Service % | 57/77 (74%) | 41/63 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/57 (63%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/20 (30%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/63 (52%) | 35/77 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Curovic vs. Ioana Gaspar - onderlinge wedstrijden
19.04.19 | Kwartfinale | Tamara Curovic | Ioana Gaspar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
22.03.17 | 1e ronde | Ioana Gaspar | Tamara Curovic | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Heraklion | Clay |
Tamara Curovic form & Ioana Gaspar form
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |