WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Tamara Curovic | Kristyna Hrabalova | 6-0, 7-65 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
Tamara Curovic vs. Kristyna Hrabalova - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Tamara Curovic | Kristyna Hrabalova | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
07.09.17 | 2e ronde | Tamara Curovic | Kristyna Hrabalova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Tamara Curovic form & Kristyna Hrabalova form
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |
Kristyna Hrabalova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |