WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Tamara Curovic | Kseniya Yersh | 6-0, 1-0, - scratch | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Tamara Curovic | Kseniya Yersh | |
1e Service % | 16/20 (80%) | 18/28 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/16 (81%) | 9/18 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/4 (75%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/28 (64%) | 4/20 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 34/48 (71%) | 14/48 (29%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
20.01.01, 23 Jaar
20.01.01, 23 Jaar
Tamara Curovic vs. Kseniya Yersh - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Tamara Curovic | Kseniya Yersh | 6-0, 1-0, Kseniya Yersh - scratch | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Tamara Curovic form & Kseniya Yersh form
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |
Kseniya Yersh - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |