WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Tamara Curovic | Ying Zhang | 7-66, 6-2 | W25 Luzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Tamara Curovic | Ying Zhang | |
1e Service % | 48/79 (61%) | 46/70 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/48 (73%) | 26/46 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/31 (32%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/70 (50%) | 34/79 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tamara Curovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Curovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Curovic vs. Ying Zhang - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Tamara Curovic | Ying Zhang | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Luzhou | Hard |
Tamara Curovic form & Ying Zhang form
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |
Ying Zhang - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Vlada Zvereva | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ruirui Zou | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |