WEDSTRIJD
18.06.20 | 1e ronde | Tamara Korpatsch | Caroline Werner | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Caroline Werner | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40 | ||
2-1 | Caroline Werner | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Caroline Werner | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Tamara Korpatsch | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Caroline Werner | |
0-0, 30-0, 30-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tamara Korpatsch | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Caroline Werner | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Caroline Werner | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tamara Korpatsch | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Caroline Werner | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamara Korpatsch vs. Caroline Werner - onderlinge wedstrijden
18.06.20 | 1e ronde | Tamara Korpatsch | Caroline Werner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
05.09.19 | 2e ronde | Caroline Werner | Tamara Korpatsch | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Montreux | Clay |
15.07.13 | Kwalif. | Tamara Korpatsch | Caroline Werner | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Darmstadt | Clay |
Tamara Korpatsch form & Caroline Werner form
Tamara Korpatsch - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Caroline Werner - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
02.07.20 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-79, 1-4, - Caroline Werner - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Mona Barthel | 1-6, 7-612, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Alice Tubello | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail |