WEDSTRIJD
10.05.16 | 1e ronde | Tamira Paszek | Emmanuelle Salas | 6-1, 6-1 | Saint Gaudens | Clay |
STATISTIEKEN
Tamira Paszek | Emmanuelle Salas | |
1e Service % | 39/49 (80%) | 26/41 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 9/26 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 2/15 (13%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/41 (73%) | 20/49 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamira Paszek vs. Emmanuelle Salas - onderlinge wedstrijden
10.05.16 | 1e ronde | Tamira Paszek | Emmanuelle Salas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Saint Gaudens | Clay |
Tamira Paszek form & Emmanuelle Salas form
Tamira Paszek - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - scratch | wedstrijd detail |
Emmanuelle Salas - laatste wedstrijden
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
25.07.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dijon - Hard | ||||
21.07.18 Halve finale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.07.18 Kwartfinale | vs. Sandy Marti | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.18 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Harbour - Clay | ||||
11.04.18 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 2-6, - Emmanuelle Salas - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.18 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Safiya Carrington | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampa - Clay | ||||
15.03.18 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.18 1e ronde | vs. Natasha Subhash | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kayla Rizzolo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.18 Kwalif. | vs. Natalia Maynetto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Orlando - Clay | ||||
06.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Navarro | 7-5, 6-76, 0-2, - Emmanuelle Salas - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sapir Sela | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Denain - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde | vs. Mari Osaka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Mount | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.17 Kwalif. | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
21.06.17 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde | vs. Marta Garcia Gausi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
16.05.17 1e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.17 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.17 Kwalif. | vs. Alessia D'Auria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Bianchi | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |