WEDSTRIJD
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Tamira Paszek | Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tamira Paszek vs. Gaia Squarcialupi - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Tamira Paszek | Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Tamira Paszek form & Gaia Squarcialupi form
Tamira Paszek - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - scratch | wedstrijd detail |
Gaia Squarcialupi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |