WEDSTRIJD
06.10.19 | Kwalif. | Tatiana Pieri | Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-1 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Tatiana Pieri | Eleni Kordolaimi | |
1e Service % | 35/53 (66%) | 35/50 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 17/35 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/50 (58%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Eleni Kordolaimi | |
0-0 | ||
Tatiana Pieri | 1-2 | |
2-2 | Eleni Kordolaimi | |
Tatiana Pieri | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tatiana Pieri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tatiana Pieri | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatiana Pieri | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Tatiana Pieri | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Eleni Kordolaimi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tatiana Pieri | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tatiana Pieri vs. Eleni Kordolaimi - onderlinge wedstrijden
06.10.19 | Kwalif. | Tatiana Pieri | Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Tatiana Pieri form & Eleni Kordolaimi form
Tatiana Pieri - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-0, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 5-7, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Lea Ma | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 0-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rhea Verma | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | Katharina Hobgarski - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | - | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Eleni Kordolaimi - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.22 Halve finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.22 Kwartfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |