WEDSTRIJD
25.02.20 | 1e ronde | Taylor Ng | Darja Vidmanova | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Taylor Ng | Darja Vidmanova | |
1e Service % | 31/41 (76%) | 19/50 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/31 (87%) | 10/19 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/10 (50%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/50 (50%) | 9/41 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Taylor Ng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Taylor Ng | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Taylor Ng | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Taylor Ng | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Taylor Ng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taylor Ng | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Taylor Ng | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
Taylor Ng | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
5-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Taylor Ng vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | 1e ronde | Taylor Ng | Darja Vidmanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Taylor Ng form & Darja Vidmanova form
Taylor Ng - laatste wedstrijden
W40 Veracruz - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kayla Cross | 6-0, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Caroline Romeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
02.02.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
02.12.22 Halve finale | vs. Emina Bektas | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 Kwartfinale | vs. Laura Mair | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.22 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |