Croatia
08.10.96, 27 Jaar
08.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
26.07.99, 24 Jaar
26.07.99, 24 Jaar
Tea Jandric vs. Luna Milovanovic - onderlinge wedstrijden
28.10.13 | Kwalif. | Tea Jandric | Luna Milovanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Umag | Clay |
Tea Jandric form & Luna Milovanovic form
Tea Jandric - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
23.06.14 Kwalif. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.06.14 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.14 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Luna Milovanovic - laatste wedstrijden
Heraklion - Hard | ||||
18.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Janine Hemmes | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
11.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sandra Dynka | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.16 2e ronde van de kwal. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Janina Braun | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
12.10.15 Kwalif. | vs. Andrea Raaholdt | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
24.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lenzerheide - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
21.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilia Maria Barbiero | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.04.14 Kwalif. | vs. Lisa Bastianello | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
14.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilia Maria Barbiero | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.14 Kwalif. | vs. Diletta Alessandrelli | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.02.14 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Orellana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.14 Kwalif. | vs. Francesca Brancato | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
28.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Pribaz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.13 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Joe Gardella | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.13 Kwalif. | vs. Tea Jandric | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubrovnik - Clay | ||||
21.10.13 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.13 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Dubrovnik - Clay | ||||
14.10.13 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Jasarevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.13 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.13 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |