WEDSTRIJD
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Tea Jandric | Melany Solange Krywoj | - niet aangetreden | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Croatia
08.10.96, 27 Jaar
08.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tea Jandric vs. Melany Solange Krywoj - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Tea Jandric | Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Tea Jandric form & Melany Solange Krywoj form
Tea Jandric - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
23.06.14 Kwalif. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.06.14 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.14 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Melany Solange Krywoj - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Bruna Melato | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |