WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Teliana Pereira | Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | W60 Asuncion | Clay |
STATISTIEKEN
Teliana Pereira | Bianca Jolie Fernandez | |
1e Service % | 29/36 (81%) | 27/46 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/7 (71%) | 4/19 (21%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/46 (63%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teliana Pereira | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Teliana Pereira | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Teliana Pereira | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teliana Pereira vs. Bianca Jolie Fernandez - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Teliana Pereira | Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Asuncion | Clay |
Teliana Pereira form & Bianca Jolie Fernandez form
Teliana Pereira - laatste wedstrijden
Fed Cup - Clay | ||||
07.02.20 Rubber 1 | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 4-6, - Teliana Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Levashova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Allie Kiick | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Eduarda Piai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 0-2, - Teliana Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Tena Lukas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Elitsa Kostova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-0, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Grimm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Bianca Jolie Fernandez - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fangran Tian | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 1-2, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alice Gubertini | 3-6, 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachely Carrera | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |