WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Teliana Pereira | Martina Spigarelli | 6-2, 2-6, 10-8 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teliana Pereira vs. Martina Spigarelli - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Teliana Pereira | Martina Spigarelli | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Teliana Pereira form & Martina Spigarelli form
Teliana Pereira - laatste wedstrijden
Fed Cup - Clay | ||||
07.02.20 Rubber 1 | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vero - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 4-6, - Teliana Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Evgeniya Levashova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Allie Kiick | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Eduarda Piai | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 0-2, - Teliana Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.19 Finale | vs. Tena Lukas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.19 Halve finale | vs. Elitsa Kostova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-0, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Grimm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 7-5, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |