WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Tena Lukas | Anna Gabric | 6-1, 6-2 | W25 Podgorica | Clay |
STATISTIEKEN
Tena Lukas | Anna Gabric | |
1e Service % | 35/62 (56%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 16/29 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 3/18 (17%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 23/62 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/109 (61%) | 42/109 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Anna Gabric - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Tena Lukas | Anna Gabric | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Podgorica | Clay |
Tena Lukas form & Anna Gabric form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Anna Gabric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |