INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elixane Lechemia vs. Tena Lukas - onderlinge wedstrijden
16.12.17 | Halve finale | Tena Lukas | Elixane Lechemia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
25.01.16 | 1e ronde van de kwal. | Tena Lukas | Elixane Lechemia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Andrezieux Boutheon | I. hard |
Elixane Lechemia form & Tena Lukas form
Elixane Lechemia - laatste wedstrijden
W60 Vero - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
12.04.19 Kwartfinale | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perigueux - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Montpellier - Clay | ||||
21.06.18 2e ronde | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
25.05.18 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.18 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.18 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
18.04.18 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |