WEDSTRIJD
02.10.19 | 1e ronde | Tena Lukas | Martina Caregaro | 6-4, 7-5 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Tena Lukas | Martina Caregaro | |
1e Service % | 39/72 (54%) | 51/78 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 23/51 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/78 (53%) | 33/72 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-2 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
2-2 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0 | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Martina Caregaro | |
Tena Lukas | 4-1 | |
4-2 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Martina Caregaro - onderlinge wedstrijden
12.01.21 | 1e ronde | Martina Caregaro | Tena Lukas | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Hamburg | I. hard |
02.10.19 | 1e ronde | Tena Lukas | Martina Caregaro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Tena Lukas form & Martina Caregaro form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |