INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Nicoleta Dascalu - onderlinge wedstrijden
27.03.19 | 1e ronde | Tena Lukas | Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Tena Lukas form & Nicoleta Dascalu form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |