WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Tena Lukas | Sara Cakarevic | 6-2, 6-1 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Tena Lukas | Sara Cakarevic | |
1e Service % | 27/46 (59%) | 29/52 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 10/29 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 11/23 (48%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/52 (60%) | 14/46 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Tena Lukas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Sara Cakarevic | |
Tena Lukas | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 30-15 | ||
Tena Lukas | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Sara Cakarevic - onderlinge wedstrijden
18.08.21 | 1e ronde | Tena Lukas | Sara Cakarevic | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Vrnjacka | Clay |
03.03.20 | 1e ronde | Tena Lukas | Sara Cakarevic | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
03.10.19 | 2e ronde | Tena Lukas | Sara Cakarevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Tena Lukas form & Sara Cakarevic form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |