WEDSTRIJD
03.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Tena Lukas | Susanne Celik | 6-4, 6-2 | Limoges | I. hard |
STATISTIEKEN
Tena Lukas | Susanne Celik | |
1e Service % | 39/62 (63%) | 33/63 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/39 (64%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/63 (52%) | 25/62 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tena Lukas | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tena Lukas | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Susanne Celik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Susanne Celik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tena Lukas vs. Susanne Celik - onderlinge wedstrijden
03.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Tena Lukas | Susanne Celik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Limoges | I. hard |
19.01.15 | 1e ronde | Tena Lukas | Susanne Celik | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Daytona Beach | Clay |
Tena Lukas form & Susanne Celik form
Tena Lukas - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Susanne Celik - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.20 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
09.10.19 2e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hiroshima - Hard | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |