Tereza Martincova vs. Paula Badosa Gibert 18.10.2020

Tereza Martincova vs. Paula Badosa Gibert 18.10.2020 - J&T Banka Ostrava Open - Ostrava - confrontatie

WEDSTRIJD

18.10.20Kwalif.Tereza Martincova Paula Badosa Gibert 6-3, 6-2 Czech Republic Ostrava I. hard

STATISTIEKEN

Tereza MartincovaPaula Badosa Gibert
1e Service %43/59 (73%)45/67 (67%)
Punten gewonnen met 1e Service29/43 (67%)27/45 (60%)
Punten gewonnen met 2e Service8/16 (50%)7/22 (32%)
Benutte Breakpoints4/12 (33%)1/4 (25%)
Punten gewonnen met ontvangen33/67 (49%)22/59 (37%)
Totaal aantal gewonnen punten70/126 (56%)56/126 (44%)
Dubbele fouten07
Aces02

STATISTIEKEN

1
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-0Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
2-1Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva3-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
3-2Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
4-3Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-3
2
0-0Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva0-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
1-1Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
3-1Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva3-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
4-2Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Tereza Martincova Tereza Martincova podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-2

Tereza Martincova
Czech Republic
24.10.94, 26 Jaar




119
630
559160 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
15.11.97, 22 Jaar




69
1018
220945 $
Paula Badosa Gibert
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Tereza Martincova vs. Paula Badosa Gibert - onderlinge wedstrijden

18.10.20Kwalif.Tereza MartincovaPaula Badosa Gibert6-3, 6-2 wedstrijd detailCzech Republic Ostrava I. hard
01.06.19FinaleTereza MartincovaPaula Badosa Gibert6-2, 7-64 wedstrijd detailGermany W25 Essen Clay
24.02.181e ronde van de kwal.Tereza MartincovaPaula Badosa Gibert6-4, 6-4 wedstrijd detailMexico Acapulco Hard

Tereza Martincova - laatste wedstrijden

Czech Republic Ostrava - I. hard
19.10.20
1e ronde
vs. Barbora Krejcikova5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.10.20
Kwalif.
vs. Paula Badosa Gibert6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Bernarda Pera6-4, 6-76, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Paris - Clay
25.09.20
Kwalif.
vs. Sara Errani3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
24.09.20
2e ronde van de kwal.
vs. Lesley Kerkhove6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
22.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Valeria Savinykh6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey Istanbul - Clay
12.09.20
Halve finale
vs. Patricia Maria Tig3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.09.20
Kwartfinale
vs. Aliaksandra Sasnovich6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
10.09.20
2e ronde
vs. Caroline Garcia6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.09.20
1e ronde
vs. Greetje Minnen7-65, 6-3 overwinningwedstrijd detail
08.09.20
Kwalif.
vs. Elisabetta Cocciaretto5-7, 7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
07.09.20
1e ronde van de kwal.
vs. Zeynep Sonmez4-1, Zeynep Sonmez - scratchoverwinningwedstrijd detail
USA New York - Hard
31.08.20
1e ronde
vs. Petra Martic7-5, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Prague - Clay
09.08.20
2e ronde van de kwal.
vs. Marta Kostyuk1-6, 6-2, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
08.08.20
1e ronde van de kwal.
vs. Nikola Bartunkova6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Italy Palermo - Clay
02.08.20
2e ronde van de kwal.
vs. Aliaksandra Sasnovich3-6, - Tereza Martincova - scratchnederlaagwedstrijd detail
01.08.20
1e ronde van de kwal.
vs. Leonie Kung4-6, 6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
All Lower - Clay
19.07.20
1e ronde
vs. Iga Swiatek7-67, 3-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
18.07.20
1e ronde
vs. Belinda Bencic0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
05.07.20
1e ronde
vs. Anna Schmiedlova6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
04.07.20
1e ronde
vs. Viktoria Kuzmova6-76, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Barbora Strycova6-4, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Linda Fruhvirtova6-1, 5-7, 10-3 overwinningwedstrijd detail
15.06.20
1e ronde
vs. Ekaterina Alexandrova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Lyon - I. hard
05.03.20
2e ronde
vs. Viktoria Kuzmova4-6, 6-4, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.03.20
1e ronde
vs. Ana Bogdan6-3, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Qatar Doha - Hard
25.02.20
2e ronde
vs. Maria Sakkari6-3, 6-75, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde
vs. Misaki Doi6-2, 3-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
22.02.20
Kwalif.
vs. Misaki Doi7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Kristyna Pliskova7-65, 7-5 overwinningwedstrijd detail

Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden

Czech Republic Ostrava - I. hard
18.10.20
Kwalif.
vs. Tereza Martincova3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
17.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Sorana Cirstea6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Paris - Clay
05.10.20
4e ronde
vs. Laura Siegemund5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.10.20
3e ronde
vs. Jelena Ostapenko6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
01.10.20
2e ronde
vs. Sloane Stephens6-4, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.09.20
1e ronde
vs. Kateryna Kozlova6-2, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey Istanbul - Clay
12.09.20
Halve finale
vs. Eugenie Bouchard3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
11.09.20
Kwartfinale
vs. Polona Hercog4-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.09.20
2e ronde
vs. Sara Sorribes Tormo6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
08.09.20
1e ronde
vs. Katarina Zavatska6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA New York - Hard
31.08.20
1e ronde
vs. Varvara Gracheva4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
21.08.20
Kwalif.
vs. Oceane Dodin4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.08.20
1e ronde van de kwal.
vs. Francesca Di Lorenzo6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Australia W25 Launceston - Hard
06.02.20
2e ronde
vs. Fanny Stollar7-5, 3-6, 1-2, - Paula Badosa Gibert - scratchnederlaagwedstrijd detail
04.02.20
1e ronde
vs. Olivia Symons6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Australia W60 Burnie - Hard
01.02.20
Halve finale
vs. Maddison Inglis5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
31.01.20
Kwartfinale
vs. Kamilla Rakhimova7-66, 6-2 overwinningwedstrijd detail
30.01.20
2e ronde
vs. Amber Marshall6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.01.20
1e ronde
vs. Belinda Woolcock6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
22.01.20
2e ronde
vs. Petra Kvitova5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde
vs. Johanna Larsson6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
New Zeland Auckland - Hard
05.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Usue Maitane Arconada1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Leylah Annie Fernandez7-5, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Luxembourg W25 Petange - I. hard
02.11.19
Halve finale
vs. Laura-Ioana Paar3-6, 2-4, - Paula Badosa Gibert - scratchnederlaagwedstrijd detail
01.11.19
Kwartfinale
vs. Pemra Ozgen6-4, 4-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
31.10.19
2e ronde
vs. Yana Morderger6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
30.10.19
1e ronde
vs. Arlinda Rushiti6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Hungary W100 Szekesfehervar - Clay
23.10.19
1e ronde
vs. Victoria Kan6-4, 0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Japan W25 Hamamatsu - Carpet
20.10.19
Finale
vs. Eri Hozumi6-71, 5-4, - Paula Badosa Gibert - scratchnederlaagwedstrijd detail
19.10.19
Halve finale
vs. Hiromi Abe6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<