WEDSTRIJD
21.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Tereza Martincova | Yana Sizikova | 6-3, 6-0 | Tashkent | Hard |
STATISTIEKEN
Tereza Martincova | Yana Sizikova | |
1e Service % | 35/51 (69%) | 22/45 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 17/51 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tereza Martincova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Martincova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Martincova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Martincova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Martincova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Martincova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Martincova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Martincova vs. Yana Sizikova - onderlinge wedstrijden
21.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Tereza Martincova | Yana Sizikova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Tashkent | Hard |
Tereza Martincova form & Yana Sizikova form
Tereza Martincova - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Tereza Valentova | - | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Tereza Martincova - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Peterson | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Dayana Yastremska | 7-63, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Nao Hibino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 0-1, - Tereza Martincova - scratch | wedstrijd detail |
Yana Sizikova - laatste wedstrijden
Valencia - Clay | ||||
05.06.22 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-72, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nelly Knezkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Maria Manilova | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
21.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Daria Mishina | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-4, - Yana Sizikova - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 7-69, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail |