WEDSTRIJD
30.03.16 | 2e ronde | Tereza Mihalikova | Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-5 | Manama | Hard |
STATISTIEKEN
Tereza Mihalikova | Kimberley Zimmermann | |
1e Service % | 30/55 (55%) | 54/76 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 29/54 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 10/22 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/76 (49%) | 15/55 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/131 (59%) | 55/131 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Mihalikova vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
30.03.16 | 2e ronde | Tereza Mihalikova | Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Manama | Hard |
Tereza Mihalikova form & Kimberley Zimmermann form
Tereza Mihalikova - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - scratch | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |