INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anastasia Zarycka vs. Tereza Mrdeza - onderlinge wedstrijden
16.09.18 | Finale | Tereza Mrdeza | Anastasia Zarycka | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
13.10.17 | Kwartfinale | Tereza Mrdeza | Anastasia Zarycka | 6-3, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Anastasia Zarycka form & Tereza Mrdeza form
Anastasia Zarycka - laatste wedstrijden
W25 Koksijde - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail |
Tereza Mrdeza - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
30.03.22 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
04.03.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.22 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
07.01.22 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.22 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife - Hard | ||||
16.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |