WEDSTRIJD
25.01.20 | Kwartfinale | Tereza Mrdeza | Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-4 | W25 Vero | Clay |
STATISTIEKEN
Tereza Mrdeza | Guiomar Zuleta De Reales | |
1e Service % | 58/82 (71%) | 35/64 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/58 (60%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/64 (50%) | 37/82 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/146 (53%) | 69/146 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Tereza Mrdeza | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Mrdeza | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tereza Mrdeza | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-5 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0 | ||
Tereza Mrdeza | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0 | ||
Tereza Mrdeza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Tereza Mrdeza | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Mrdeza | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-4 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-4 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Tereza Mrdeza | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Mrdeza vs. Guiomar Zuleta De Reales - onderlinge wedstrijden
25.01.20 | Kwartfinale | Tereza Mrdeza | Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Vero | Clay |
Tereza Mrdeza form & Guiomar Zuleta De Reales form
Tereza Mrdeza - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
30.03.22 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
04.03.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.22 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
07.01.22 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.22 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife - Hard | ||||
16.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Guiomar Zuleta De Reales - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |