Tereza Smitkova vs. Anastasia Detiuc 26.06.2020

Tereza Smitkova vs. Anastasia Detiuc 26.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

26.06.201e rondeTereza Smitkova Anastasia Detiuc 6-1, 6-3 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
2-0Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP]
Tereza Smitkova Tereza Smitkova podáva3-0
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40
4-0Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Tereza Smitkova Tereza Smitkova podáva5-0
0-0, 0-30, 15-40[BP]
5-1Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
6-1
2
Tereza Smitkova Tereza Smitkova podáva0-0
0-0, 15-0, 40-0
1-0Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-A
Tereza Smitkova Tereza Smitkova podáva1-1
0-0, 0-30, 15-30
2-1Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
3-1Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-30
3-2Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Tereza Smitkova Tereza Smitkova podáva4-2
0-0
4-3Anastasia Detiuc Anastasia Detiuc podáva
Tereza Smitkova Tereza Smitkova podáva5-3
0-0, 15-0, 40-30
6-3

Tereza Smitkova
Czech Republic
10.10.94, 25 Jaar




378
122
983216 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
14.12.98, 21 Jaar




363
128
52308 $
Anastasia Detiuc
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Tereza Smitkova vs. Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden

26.06.201e rondeTereza SmitkovaAnastasia Detiuc6-1, 6-3 wedstrijd detail All Lower Clay

Tereza Smitkova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
26.06.20
1e ronde
vs. Anastasia Detiuc6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Linda Noskova6-76, 6-3, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
20.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Barbora Krejcikova1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom London - Grass
26.06.19
2e ronde van de kwal.
vs. Yanina Wickmayer6-1, 6-73, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Barbara Haas6-74, 7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W100 Ilkley - Grass
21.06.19
Kwartfinale
vs. Monica Niculescu4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.06.19
2e ronde
vs. Katie Swan3-6, 6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
18.06.19
1e ronde
vs. Gabriella Taylor6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W100 Manchester - Grass
12.06.19
1e ronde
vs. Anna Blinkova3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom W100 Surbiton - Grass
06.06.19
2e ronde
vs. Katy Dunne4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.06.19
1e ronde
vs. Vitalia Diatchenko6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
France Paris - Clay
21.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Martina Trevisan6-4, 3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W100 Trnava - Clay
15.05.19
1e ronde
vs. Nao Hibino6-3, 0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Prague - Clay
28.04.19
2e ronde van de kwal.
vs. Jasmine Paolini1-6, 7-64, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasia Zarycka7-64, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany Stuttgart - Clay
22.04.19
Kwalif.
vs. Anna-Lena Friedsam4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.04.19
2e ronde van de kwal.
vs. Jessika Ponchet7-66, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Chloe Paquet6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Switzerland Lugano - Clay
08.04.19
1e ronde
vs. Alison Van Uytvanck2-6, 6-0, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France W60 Croissy - I. hard
29.03.19
Halve finale
vs. Vitalia Diatchenko6-76, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
28.03.19
Kwartfinale
vs. Viktoriya Tomova6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.03.19
2e ronde
vs. Jessika Ponchet6-4, 3-6, 7-66 overwinningwedstrijd detail
26.03.19
1e ronde
vs. Ulrikke Eikeri6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Hungary Budapest - I. hard
20.02.19
2e ronde
vs. Pauline Parmentier1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.02.19
1e ronde
vs. Ysaline Bonaventure4-6, 6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.02.19
Kwalif.
vs. Tereza Martincova7-67, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.02.19
1e ronde van de kwal.
vs. Danka Kovinic6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W60 Shrewsbury - I. hard
14.02.19
Kwartfinale
vs. Harmony Tan1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
13.02.19
2e ronde
vs. Jodie Anna Burrage6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
12.02.19
1e ronde
vs. Sherazad Reix6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail

Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Anna Siskova1-2, - Anastasia Detiuc - scratchnederlaagwedstrijd detail
26.06.20
1e ronde
vs. Tereza Smitkova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
25.06.20
1e ronde
vs. Veronika Vlkovska0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
10.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Vivien Juhaszova3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary W60 Szekesfehervar - Clay
16.10.19
Kwalif.
vs. Lea Boskovic3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tamara Malesevic7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
09.10.19
2e ronde
vs. Corinna Dentoni6-74, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
08.10.19
1e ronde
vs. Lili Minich6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
03.10.19
2e ronde
vs. Elitsa Kostova4-6, 6-4, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
02.10.19
1e ronde
vs. Warona Mdlulwa6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
27.09.19
Kwartfinale
vs. Tessah Andrianjafitrimo3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.19
2e ronde
vs. Elisabetta Cocciaretto6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
25.09.19
1e ronde
vs. Camilla Scala4-0, Camilla Scala - scratchoverwinningwedstrijd detail
Montenegro W25 Podgorica - Clay
19.09.19
2e ronde
vs. Valentini Grammatikopoulou6-4, 2-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
18.09.19
1e ronde
vs. Mariam Dalakishvili6-4, 6-76, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
04.09.19
1e ronde
vs. Georgia Andreea Craciun6-71, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W25 Prague - Clay
28.08.19
1e ronde
vs. Anastasia Zarycka2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25+H Leipzig - Clay
15.08.19
2e ronde
vs. Barbora Miklova3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.08.19
1e ronde
vs. Valeriya Strakhova5-7, 7-5, 7-62 overwinningwedstrijd detail
13.08.19
Kwalif.
vs. Yana Morderger6-3, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Pei-Chi Lee6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Poland W60 Warsaw - Clay
09.08.19
Kwartfinale
vs. Anastasiya Komardina6-70, 6-4, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
08.08.19
2e ronde
vs. Nicoleta Dascalu4-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
07.08.19
1e ronde
vs. Rebecca Sramkova6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
06.08.19
Kwalif.
vs. Gergana Topalova6-2, 7-63 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Daria Kuczer6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Russia W25 Moscow - Clay
25.07.19
2e ronde
vs. Anastasiya Komardina5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
24.07.19
1e ronde
vs. Daria Kruzhkova6-1, Daria Kruzhkova - scratchoverwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Olomouc - Clay
20.07.19
Halve finale
vs. Jesika Maleckova1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.07.19
Kwartfinale
vs. Ulrikke Eikeri6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<