WEDSTRIJD
18.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Tereza Smitkova | Elena Gabriela Ruse | 7-5, 6-4 | Ilkley | Grass |
STATISTIEKEN
Tereza Smitkova | Elena Gabriela Ruse | |
1e Service % | 52/75 (69%) | 46/79 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 22/46 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/23 (26%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/79 (57%) | 37/75 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/154 (54%) | 71/154 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Tereza Smitkova | 4-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Tereza Smitkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, A-40 | ||
1-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Tereza Smitkova | 3-4 | |
Tereza Smitkova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Smitkova vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
18.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Tereza Smitkova | Elena Gabriela Ruse | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Ilkley | Grass |
20.10.17 | Halve finale | Tereza Smitkova | Elena Gabriela Ruse | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Joue Les | I. hard |
Tereza Smitkova form & Elena Gabriela Ruse form
Tereza Smitkova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.02.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |