WEDSTRIJD
27.03.19 | 2e ronde | Tereza Smitkova | Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-66 | W60 Croissy | I. hard |
STATISTIEKEN
Tereza Smitkova | Jessika Ponchet | |
1e Service % | 53/98 (54%) | 49/93 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/53 (75%) | 38/49 (78%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/45 (49%) | 22/44 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/93 (35%) | 36/98 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/191 (50%) | 96/191 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 9 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tereza Smitkova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tereza Smitkova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Smitkova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tereza Smitkova vs. Jessika Ponchet - onderlinge wedstrijden
21.06.22 | 1e ronde van de kwal. | Jessika Ponchet | Tereza Smitkova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | London | Grass |
21.04.19 | 2e ronde van de kwal. | Tereza Smitkova | Jessika Ponchet | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Stuttgart | Clay |
27.03.19 | 2e ronde | Tereza Smitkova | Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | W60 Croissy | I. hard |
Tereza Smitkova form & Jessika Ponchet form
Tereza Smitkova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.02.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jessika Ponchet - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Liv Hovde | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | - Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | - Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |