WEDSTRIJD
13.09.19 | Kwartfinale | Tessah Andrianjafitrimo | Anna Bondar | 4-6, 6-1, 6-1 | W25 St. | Clay |
STATISTIEKEN
Tessah Andrianjafitrimo | Anna Bondar | |
1e Service % | 64/83 (77%) | 56/88 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/64 (61%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 10/32 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/88 (53%) | 35/83 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/171 (56%) | 76/171 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-0 | Anna Bondar | |
0-0 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Anna Bondar | |
Tessah Andrianjafitrimo | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Anna Bondar | |
0-0 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tessah Andrianjafitrimo vs. Anna Bondar - onderlinge wedstrijden
05.04.21 | 1e ronde | Anna Bondar | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Bellinzona | Clay |
13.09.19 | Kwartfinale | Tessah Andrianjafitrimo | Anna Bondar | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 St. | Clay |
Tessah Andrianjafitrimo form & Anna Bondar form
Tessah Andrianjafitrimo - laatste wedstrijden
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |