WEDSTRIJD
10.12.19 | 1e ronde | Tina Cvetkovic | Dimitra Pavlou | 7-5, 7-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Tina Cvetkovic | Dimitra Pavlou | |
1e Service % | 44/65 (68%) | 58/92 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/44 (64%) | 32/58 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/21 (33%) | 11/34 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/92 (53%) | 30/65 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/157 (54%) | 73/157 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 9 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Dimitra Pavlou | |
0-0 | ||
Tina Cvetkovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0 | ||
Tina Cvetkovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0 | ||
Tina Cvetkovic | 5-4 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-5 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tina Cvetkovic | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Dimitra Pavlou | |
Tina Cvetkovic | 0-1 | |
1-1 | Dimitra Pavlou | |
Tina Cvetkovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tina Cvetkovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Tina Cvetkovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Tina Cvetkovic | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15 | ||
Tina Cvetkovic | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tina Cvetkovic vs. Dimitra Pavlou - onderlinge wedstrijden
10.12.19 | 1e ronde | Tina Cvetkovic | Dimitra Pavlou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Tina Cvetkovic form & Dimitra Pavlou form
Tina Cvetkovic - laatste wedstrijden
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
28.05.22 Halve finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail |
Dimitra Pavlou - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Busaad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |